+905461350101
  +905461350101


 


    BeePetMarket 2018 yılında pet sektöründe faaliyete başlamıştır. 5 yıldır yapmakta olduğumuz ticarette , temelde insan kazanma odaklı çalıştığımız için arkamızda bize yüzlerce olumlu referans olacak ve bizi dik tutan bayilerimiz vardır. Türkiye geneli bayiliklerimiz mevcut olup , ağırlıklı olarak İç Anadolu'nun Batısında, Akdeniz'in Doğusunda, Güneydoğu Anadolu'da ve Doğu Anadolu'nun Batısında doğrudan Petshoplara servis hizmeti sağlamaktayız. Bu bölgelerin dışındaki illere de Kargo ve Ambar ile gönderim sağlayarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca kendi markamız olan BeePetMarket markası ile kendi atölyelerimizde ürettiğimiz ürünleri sizlere sunmaktayız. Bununla beraber dönemsel olarak İthalatını gerçekleştirdiğimiz ürünleri de sizlere sunuyoruz.
    Süprevit kanatlı destek ürünleri ve Beautiful Food kuş mamalarının Türkiye Distribütörü, Dr. Heigel's ürünlerinin de Bölge Distribütörü olarak faaliyet göstermekteyiz. 
    Amacımız ; her zaman en kaliteli ürünü en uygun fiyata sizlere ulaştırmak olduğu için sürekli güncellenmeye, hatalarımızı düzeltmeye, eleştirileri  kendimizi düzeltmek için değerlendirmeye devam ediyoruz. Bizi var eden ve her zaman yanımızda olan bayilerimiz bu yüzden birinci önceliğimiz olarak kalmaya  devam edecektir.
                                                             

  

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.